Tapetovanie

Tapetujeme po celom území SR: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj

Jednotka na trhu

Jednoduché riešenie

Voľba, ktorá oživí vašu realitu = Tapetovanie

Nekonečné možnosti výberu vzorov, farieb a textúr prispievajú k osobnosti a atmosfére vášho bytu či domu. Vyjadrite svoj jedinečný štýl a vytvorte výnimočný interér tapetami.

Kreativita a individualita

Množstvo dostupných vzorov a farieb umožňuje vytváranie jedinečných priestorov, ktoré odzrkadľujú váš osobný štýl.

Atmosféra a nálada

Tapety majú schopnosť ovplyvňovať atmosféru v byte či dome. Výber jemných farieb vytvára relaxačné prostredie a dynamické vzory zase energickú náladu.

Jednoduchá údržba

Tapety sú ľahko udržiavateľné a odolné voči bežným poškodeniam. V prípade nečistôt ich môžete ľaho utrieť vlhkou handrou. Naopak, pri maľovke je treba stenu na novo maľovať.

Skrytie nedokonalostí

Na rozdiel od maliarskych farieb, nerovnosti na stene nie sú pre tapety žiadnou prekážkou. Tieto nedokonalosti vedia šikovne zakryť a vytvoriť ukážkovo vyzerajúce steny.

Možnosť zmien

Vďaka našej práci s nemeckými strojovými lepidlami, je narozdiel od maľovania, možnosť tapety kedykoľvek vymeniť alebo odstrániť do niekoľko minút.

Prečo tapetovanie s nami?

Vytvárame unikátny interiér vo vašom byte či dome

Naši odborníci majú rozsiahle skúsenosti a vedomosti v oblasti tapetovania. Každý projekt berieme vážne a s maximálnou starostlivosťou.

Vieme, že kvalita nemusí byť neodmysliteľne spojená s vysokými cenami. Ponúkame vám rozumné a transparentné ceny, ktoré sú v súlade s náročnosťou každého projektu.

S nami nie ste len ďalším zákazníkom. Sme tu, aby sme pochopili vaše predstavy a pomohli vám ich zhmotniť s nadšením a precíznosťou.

Pri tapetovaní je dôležité mať spoľahlivé nástroje a preto používame profesionálne náradie od spoločnosti Hilti, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou.

Tapetovaniu sa venujeme intenzívne pre rôzne typy klientov: Domy, Byty, Kancelárie, Hotely.

Ako to celé prebieha?

Prípravíme priestor
Pred tapetovaním páskou oddelíme časti stien, ktoré sa nemajú tapetovať. To zabezpečí presné a čisté aplikovanie tapety bez nežiadúcich prekryvov.
Prípravíme priestor
Bezprašné brúsenie steny
Podľa potreby
Ak je potrebné odstrániť nerovnosti, brúsime stenu aby bol povrch pre tapetu hladší pomocou silného Hilti vysávača, ktorý zabezpečuje bezprašné brúsenie a čisté pracovné prostredie.
Bezprašné brúsenie steny
Penetrujeme
Pred tapetovaním povrch steny ošetrujeme penetráciou, čo zabezpečí spoľahlivé priľnutie tapety a minimalizuje riziko odlupovania.
Penetrujeme
Maľujeme pásové spoje
Podľa potreby
Ak je tapeta s veľkým rozdielom vo farbe oproti podkladu, zabezpečíme, že spoje budú dokonale zamaskované a nenápadné.
Maľujeme pásové spoje
Rozmeráme rolky
Predrezávame a prispôsobujeme tapetu presne na veľkosť steny, aby sme minimalizovali odpad a zabezpečili presné prilepenie.
Rozmeráme rolky
Nanesieme lepidlo
Používame špeciálny stroj na rovnomerné nanesenie lepidla podľa typu tapety. Potom jednoducho prilepíme tapetu na stenu.
Nanesieme lepidlo
Nezabúdame na poriadok po práci
Po tapetovaní upravíme a dôkladne vyčistíme pracovné prostredie, necháme váš interiér čistý a uprataný.
Nezabúdame na poriadok po práci

Na celom území SR

Najkvalitnejšie nástroje a materiály

Popíšte nám Váš projekt

Cena tapetovania

Napriek našej snahe poskytnúť vám všetky informácie o našej službe na webe, nie je možné odhadnúť cenu tapetovania predom bez informácií o projekte. Preto vás pekne prosíme o kontaktovanie na tel. čísle: 0911 448 084 aleb E-mailom na info@vytapetujem.sk.

Radi vám poradíme pri výbere tapiet aj správneho dodávateľa služby.